Partnerzy

Nasi partnerzy to liderzy w swoich branżach.
Zobacz, z kim warto nawiązać cenną i partnerską relację biznesową!

OZE-BIOMAR SP. Z O.O.

Kompleksowe rozwiązania dla firm i instytucji oraz gospodarstw domowych w zakresie odnawialnych źródeł energii. Profesjonalne doradztwo, projektowanie, sprzedaż i montaż wysokiej jakości instalacji fotowoltaicznych na terenie całej Polski.

DORADCA W ROZWOJU

Firma szkoleniowo-doradcza wspierająca organizacje w osiąganiu celów biznesowych poprzez rozwój kompetencji pracowników.

HOME4.PL

Home4.pl Nieruchomości jest MultiBrokerem pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Firma jest połączeniem portalu internetowego z ogłoszeniami nieruchomości, z obsługą fizyczną poprzez Agentów pośrednictwa w obrocie nieruchomości.

KANCELARIA ADWOKACKA LS CONSULTING PROF. LESZKA STAROSTY

Kancelaria specjalizuje się m.in. w wycenie przedsiębiorstw, ochronie własności intelektualnej, prawie karnym gospodarczym.

M5A ARCHITEKCI

M5A zajmuje się projektowaniem architektury oraz wnętrz. Estetyka, funkcjonalność, współczesne trendy oraz wysoka jakość to cechy naszych projektów.

MAKO TSL

Skutecznie dostarczamy klientom różnych rozwiązań logistycznych. Jesteśmy największą spedycją w Polsce w sektorze transportu lekkiego – busów plandek przystosowanych do transportu międzynarodowego.

MOL SP. Z O.O.

dostarcza najwyższej jakości oprogramowanie (także w chmurze) dla bibliotek publicznych, szkolnych, akademickich, muzealnych czy zakładowych.

NEOFIN

Specjalizujemy się w prowadzeniu księgowości oraz procesów kadrowo-płacowych dla firm z całej Polski. Wyróżnia nas biegła znajomość i wykorzystanie nowoczesnych technologii informatycznych.

NZOZ OKO

Zajmujemy się pomocą Pacjentom z zaburzeniami widzenia, funkcji wzroku, a także diagnozowaniem i leczeniem chorób okulistycznych oraz laryngologicznych.

PENTA

Kompleksowe wsparcie IT, System Sage Symfonia, Programy kosztorysowe Norma, rozwiązania serwerowe, programy i sprzęt komputerowy / biurowy.

POLNORD

Polnord to jedna z największych i najbardziej doświadczonych firm deweloperskich. Oferuje ona mieszkania w Trójmieście, Warszawie, Łodzi, Szczecinie i Olsztynie.

PROJECT UP

Project UP specjalizuje się w projektowaniu graficznym, marketingu, social media oraz doradztwie biznesowym. Budujemy, naprawiamy, uzupełniamy.

PROPOINT

ProPoint Sp. z o.o. Sp.k jest prężnie działającą firmą w branży automatyki przemysłowej świadczącą usługi związane z projektowaniem systemów sterowania oraz uruchamianiem obiektów przemysłowych.

SCALAR

SCALAR jest firmą zajmującą się doradztwem w zakresie zarządzania produkcją, wdrażaniem i audytowaniem Systemów Zarządzania Jakością ISO 9000:1994 oraz automatyczną identyfikacją opartą na kodach kreskowych.

SEA CARGOO

Importujesz? Eksportujesz? Zamierzasz?
Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w branży spedycji morskiej.
Specjalizując się w organizacji transportu oraz doborze najlepszych rozwiązań pod biznes pomagamy i doradzamy importerom, eksporterom oraz firmom zamierzającym dokonywać pierwszych kroków w obszarze handlu zagranicznego - jak robić to najlepiej, najbezpieczniej i po jak najniższych kosztach!

SPEDRAPID

Spedrapid Sp. z o.o. to kompleksowa obsługa spedycyjno – transportowa, organizacja przeładunków w porcie oraz obsługa celna.

SPORT LABEL

Sport Label to grupa przyjaciół – grafików, copywriterów, programistów, pasjonatów sportu. Ofertę kierujemy na współpracę z branżą sportową.

STATERA FINANCE

Kancelaria Doradcy Podatkowego Dorota Staszewska zajmująca się podatkami, księgowością oraz finansami przedsiębiorców z różnych branż. Firm małych i dużych.

TEB EDUKACJA

TEB Edukacja sp. z o.o. prowadzi oddziały w 45 miastach w Polsce i oferuje kształcenie w szkołach policealnych, w technikach, w liceach ogólnokształcących dla dorosłych, a także w formie kursów i szkoleń oraz kwalifikacyjnych kursów zawodowych.

XLE

Specjalizujemy się we wdrażaniu systemów informatycznych, a przy tym analizujemy, doradzamy, szkolimy. Autoryzowany partner firmy Soneta Sp. z o.o., producenta systemu ERP enova365.