Partnerzy

Nasi partnerzy to liderzy w swoich branżach.
Zobacz, z kim warto nawiązać cenną i partnerską relację biznesową!

DURING POLSKA Sp. z o.o.

Agencja Pracy / Agenzia per il Lavoro

WILLBUD SP. Z O.O. SP. K.

Dynamicznie rozwijająca się firma deweloperska, która działa na rynku Trójmiasta i okolic.

HOME4.PL

Home4.pl Nieruchomości jest MultiBrokerem pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Firma jest połączeniem portalu internetowego z ogłoszeniami nieruchomości, z obsługą fizyczną poprzez Agentów pośrednictwa w obrocie nieruchomości.

KANCELARIA ADWOKACKA LS CONSULTING PROF. LESZKA STAROSTY

Kancelaria specjalizuje się m.in. w wycenie przedsiębiorstw, ochronie własności intelektualnej, prawie karnym gospodarczym.

ADGROUP SP. Z O.O. SP. K.

Doświadczony Software House, który tworzy nowoczesne oprogramowanie dla biznesu.

MAKO TSL

Skutecznie dostarczamy klientom różnych rozwiązań logistycznych. Jesteśmy największą spedycją w Polsce w sektorze transportu lekkiego – busów plandek przystosowanych do transportu międzynarodowego.

MOL SP. Z O.O.

dostarcza najwyższej jakości oprogramowanie (także w chmurze) dla bibliotek publicznych, szkolnych, akademickich, muzealnych czy zakładowych.

NEOFIN

Specjalizujemy się w prowadzeniu księgowości oraz procesów kadrowo-płacowych dla firm z całej Polski. Wyróżnia nas biegła znajomość i wykorzystanie nowoczesnych technologii informatycznych.

NZOZ OKO

Zajmujemy się pomocą Pacjentom z zaburzeniami widzenia, funkcji wzroku, a także diagnozowaniem i leczeniem chorób okulistycznych oraz laryngologicznych.

PENTA

Kompleksowe wsparcie IT, System Sage Symfonia, Programy kosztorysowe Norma, rozwiązania serwerowe, programy i sprzęt komputerowy / biurowy.

PROPOINT

ProPoint Sp. z o.o. Sp.k jest prężnie działającą firmą w branży automatyki przemysłowej świadczącą usługi związane z projektowaniem systemów sterowania oraz uruchamianiem obiektów przemysłowych.

SCALAR

SCALAR jest firmą zajmującą się doradztwem w zakresie zarządzania produkcją, wdrażaniem i audytowaniem Systemów Zarządzania Jakością ISO 9000:1994 oraz automatyczną identyfikacją opartą na kodach kreskowych.

SEA CARGOO

Importujesz? Eksportujesz? Zamierzasz?
Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w branży spedycji morskiej.
Specjalizując się w organizacji transportu oraz doborze najlepszych rozwiązań pod biznes pomagamy i doradzamy importerom, eksporterom oraz firmom zamierzającym dokonywać pierwszych kroków w obszarze handlu zagranicznego - jak robić to najlepiej, najbezpieczniej i po jak najniższych kosztach!

SPEDRAPID

Spedrapid Sp. z o.o. to kompleksowa obsługa spedycyjno – transportowa, organizacja przeładunków w porcie oraz obsługa celna.

STATERA FINANCE

Kancelaria Doradcy Podatkowego Dorota Staszewska zajmująca się podatkami, księgowością oraz finansami przedsiębiorców z różnych branż. Firm małych i dużych.

TEB EDUKACJA

TEB Edukacja sp. z o.o. prowadzi oddziały w 45 miastach w Polsce i oferuje kształcenie w szkołach policealnych, w technikach, w liceach ogólnokształcących dla dorosłych, a także w formie kursów i szkoleń oraz kwalifikacyjnych kursów zawodowych.

XLE

Specjalizujemy się we wdrażaniu systemów informatycznych, a przy tym analizujemy, doradzamy, szkolimy. Autoryzowany partner firmy Soneta Sp. z o.o., producenta systemu ERP enova365.